DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE BİR YATIRIM DAHA

DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE BİR YATIRIM DAHA

Dinar Organize Sanayi Bölgesine yeni bir yatırımcı daha kazandırılmıştır. Firma Isparta merkezli olup Naturel yeni işlenmiş ve tam işlenmiş ithal ve yerli gıda işleme, depolama(Soğuk Hava Deposu), paketleme konusunda faaliyette bulunacaklardır. Bu yatırım için firmaya 8.950 m2 büyüklüğünde parsel tahsisi yapılmıştır. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dinar Kaymakamı Mustafa ŞAHİN , OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dinar Belediye Başkanı Saffet ACAR ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ticaret Sanayi Odası Başkanı A.Hakan TC Hakan Uyan ile Firma yetkilileri tarafından sözleşme imzalanarak söz konusu parsel yatırımcı firmaya tahsis edilmiştir.
Dinar Organize Sanayi Bölge Müdürü İbrahim ER “Hava , kara, demir ve deniz yoluna yakınlığı ve coğrafi konumu itibari ile pazar edinme, pazara erişim konusunda kolaylıklar sunan ve enerjisi tam bir OSB olarak fırsatlar sağlayan Organize Sanayi Bölgemizde yatırımlar hızlandı. Bu da OSB mizde artık bir mıknatıs etkisi yaratmaya başlayacaktır. Bu tablodan dolayı büyük gurur ve sevinç içindeyiz. Dinarımız ve OSB miz hakettiği seviyeye kısa zamanda ulaşacaktır.” dedi
Firma yetkilileri Dinar Kaymakamı Mustafa ŞAHİN’e ve Dinar Belediye Başkanı Saffet ACAR’a OSB. Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Hakan UYAN, Hüseyin DEMİRKAN ve Nedim SOYALTIN’a ve OSB Bölge Müdürü İbrahim ER’e teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ