CE 2015 ORGANİZE SANAYİ

İndirme Dosyası: CE 2015 ORGANİZE SANAYİ YAZISI (İndirmek İçin Tıkla)

Antalya Expo Center (A.E.C.) Antalya’da kurulan uluslararası niteliklere sahip Anadolu’nun en büyük Fuar ve Kongre merkezi olup, ANFAŞ Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından Nisan 1999 yılında hizmete açılmış ve toplam 65.000 m2 alana kurulmuştur.

Organize etmekten gurur duyduğumuz Türkiye’nin en etkin ve başarılı iş bağlantılarının kurulduğu, Türkiye’nin 81 Vilayetinden Anfaş CityExpo Fuarına yaklaşık 2.000 Belediye, kamu kurum ve kuruluş başkanları, başkan yardımcıları, satın alma ve diğer daire başkanları ve müdürleri, Organize Sanayi Bölge Müdürleri, DMO, İl Özel İdareleri,TC Karayolları, DSİ gibi kuruluşlar olmak üzere 13.000 ziyaretçi ağırlanmıştır.

Ekte tanıtımı bulunan 5. ANFAŞ CITYEXPO – Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 01-03 Nisan 2015tarihleri arasında tarafımızdan Antalya Expo Center’da organize edilecektir.

Organizasyonumuzda sizi ve üyelerinizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Şehircilik teknolojileri sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşmasını üyelerinize duyuru için;

  • Ek’te belirtilen şehircilik teknolojileri ile ilgili sektör grupları tüm üyelerine fuarımızın duyurusunun ve tavsiyesinin yapılması,
  • Web sitenizden link verilerek Ek’te verilen kısa tanıtımlarına yer verilmesi,(anfascityexpo.com)
  • Ek’te bulunan tanıtımımızın organize sanayi bölgenize ait bültenlerde ve süreli yayınlarda duyuru ve haber olarak yer alması için bilgi ve müsaadelerinize arz ederiz.

 

Şehircilik Teknolojilerine Dair Her Şey Bu Fuarda

01-03 Nisan 2015 tarihleri arasında 5.si düzenlenecek olan City Expo’da yerli ve yabancı tüm katılımcılarımız, şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileyerek, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları fuarımıza yoğun bir ilgi ile hazırlanmaktadırlar.

2013 yılında dördüncüsü düzenlenen ve 13.000 kişi tarafından ziyaret edilen CityExpo, Belediye, Vali, Kaymakam, Kamu Kurum ve Kuruluşların başkanları, Başkan Yardımcısı ve birim amirleri, İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve Yardımcıları, Satınalma Daire Başkanları ve Müdürleri,  DMO Yöneticileri, TC Karayolları yöneticileri, TOFED, Organize Sanayi Bölge Müdürleri ve Yardımcısı fuarımızı ziyaret eden gruplardan bazıları.

Sektörün gelişimine ışık tutan bu verimli ve keyifli organizasyonun 5.si 01-03Nisan 2015 tarihleri arasında

Keyifli ve bol kazançlı bir fuarda buluşmak dileğiyle…

İndirme Dosyası: CE 2015 ORGANİZE SANAYİ YAZISI

CE 2015 ORGANİZE SANAYİ