Turgay Balık Ağları San. Tic. Ltd. Şti.

ADRES
AFYONKARAHİSAR DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ - DİNAR/AFYONKARAHİSAR
TELEFON
0532 615 48 92
FAKS
0272 356 80 90
GOOGLE+
#

TURGAY BALIK AĞLARI sektördeki 31 yıllık tecrübesini 1980’de sanayileşmeye dökmüş ve yeni fabrikasını kurmuştur. Afyon/Dinar’da kurulan fabrikamızda kurulduğu ilk günden bugüne kendini yenilenmiş çok modern bir tesis ile müşterilerine Dünya’daki teknoloji ile bu başarısını sunmuştur.Son yıllardaki ve 2010 yılı içinde yaşamış olduğu değişim ve modernlik ile birlikte Türkiye’de Balık Ağı sektöründe lider konuma gelmiştir. 2000 li yılların başında Dünya ile aynı anda geliştirdiği düğümsüz balık ağı üretimin, şuan da maksimum seviyeye çıkarmış ve yeni geliştirdiği teknikler ile birlikte kafes donatımını yapmakta, ağların kalitesini arttırmakta, üzerinde gelişen yeni teknolojik gelişmeleri uygulamaktadır.Kapasitesini de maksimum şekilde arttırıp aylık 50.000 kg düğümsüzüretim yapmaktadır. Düğümlü olarak 15.000 kg üretimi mevcut duruma gelmiştir.

Ağ üretimi sonucunda ağa uygulanabilen yeni katkı maddeleri ile ağın ömrünü ve mukavemetini en yüksek seviyede sabitleyebilme seçeneğine de sahiptir.

Bunların yanı sıra Ödeme ve Fiyat seçeneklerinde müşterilerine elinden geleni göstermekle balıkçılık sektörünün gelişimine destek olmaktadır.

Turgay Balık Ağları San. Tic. Ltd. Şti.